Wyślij wiadomość
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Anna

Numer telefonu : 0086-17757222726

WhatsApp : +8617757222726

Free call
ZHEJIANG FUJI ELEVATOR CO.,LTD

FUJI ELEVATOR

  • ZHEJIANG FUJI ELEVATOR  CO.,LTD
  • ZHEJIANG FUJI ELEVATOR  CO.,LTD
  • ZHEJIANG FUJI ELEVATOR  CO.,LTD
  • ZHEJIANG FUJI ELEVATOR  CO.,LTD
  • ZHEJIANG FUJI ELEVATOR  CO.,LTD
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent
marki: FUJI Ilość pracowników: 1800~2000
Coroczne wyprzedaże: 900,000,000-1,000,000,000 Rok założenia: 1967
pc Export: 60% - 70%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

 

Fuji jest profesjonalnym producentem, który importuje zaawansowaną światową technologię sterowania automatyzacją wind i integruje badania i rozwój wind, produkcję, sprzedaż, instalację i usługi konserwacyjne.Wykonywanie duchu przedsiębiorstwa "starania o doskonałość i doskonałość", przyjmując klientów w centrum uwagi, przyjmując zadowolenie klienta jako standard oceny produktów i usług,Firma jest zdeterminowana do dostarczania niezawodnych i zróżnicowanych produktów dla całego świata..

 

Produkty obejmują szybkie windy pasażerskie, windy mieszkalne, windy medyczne, windy towarowe, windy turystyczne, windy dla willi, schody ruchome, automatyczne chodniki,windy w pomieszczeniach nieorganicznychObecnie Fuji Elevator opracował ponad 20 serii i ponad 50 specyfikacji wind,i osiągnął krajowy i międzynarodowy zaawansowany poziomJest jednym z największych producentów wind z największym produktem i obciążeniem nominalnym wśród krajowych rówieśników.

 

Fuji Elevator Technology będzie się rozwijać w kierunku oszczędności energii, mniejszego zanieczyszczenia, niskiego hałasu, długiej trwałości, zielonej windy.Wykorzystujemy technologię informatyczną w dziedzinie środowiska i energii do wind i schodów ruchomych w wszechstronny sposóbW dziedzinie zintegrowanych usług zarządzania budynkami jesteśmy zaangażowani w wykorzystanie zaawansowanych technologii w celu rozwoju miast.

Historia
Firma Fuji Precision Co., Ltd została założona w 1967 roku, który jest jednym z największych producentów wind z największym produktem i obciążeniem znamionowym wśród krajowych konkurentów.

Usługa
Serwis pogwarancyjny:

Przy normalnym użytkowaniu dostawca gwarantuje jakość produktu przez 12 miesięcy bezpłatnie. W tym okresie części uszkodzone z powodu problemów z jakością produktu, a nie czynniki ludzkie, zostaną przez nas bezpłatnie wymienione. Po wygaśnięciu bezpłatnej gwarancji firma może nadal świadczyć płatne usługi gwarancyjne.

Usługi szkoleniowe:

Szkolenie: bezpłatne szkolenie dla użytkowników.

Inne usługi:

Jesteśmy odpowiedzialni za instalację, uruchomienie i obsługę całej maszyny na placu budowy. Jednocześnie gwarantujemy, że uszkodzone lub wadliwe części towaru można łatwo naprawić i wymienić w trakcie instalacji, uruchomienia i eksploatacji na nasz koszt.

Zapewnimy kompleksową obsługę techniczną przedsprzedażną, sprzedażową i posprzedażną sprzętu oraz problemy z jakością występujące podczas instalacji. Wyślemy ludziom, aby świadczyli usługi na miejscu bezpłatnie, i wyślemy techników, którzy przejmą wskazówki na miejscu.

Nasz zespół

Major Projects
PROJEKT IRAN

PROJEKT KAMBODŻOWY

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

+8617757222726
17757222726
0086-17757222726