Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Anna

Numer telefonu : 0086-13371881261

WhatsApp : +008613371881261

Free call
FUJI PRECISION CO.,LTD

FUJI ELEVATOR

  • FUJI PRECISION CO.,LTD
  • FUJI PRECISION CO.,LTD
  • FUJI PRECISION CO.,LTD
  • FUJI PRECISION CO.,LTD
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent
marki: FUJI Ilość pracowników: 1800~2000
Coroczne wyprzedaże: 900,000,000-1,000,000,000 Rok założenia: 1967
pc Export: 60% - 70%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Fuji Precision to profesjonalny producent, który importuje zaawansowaną na całym świecie technologię sterowania automatyzacją wind i integruje badania i rozwój wind, produkcję, sprzedaż, instalację i usługi serwisowe. Kierując się duchem przedsiębiorstwa, jakim jest „dążenie do doskonałości i doskonałości”, zwracanie uwagi na klientów, zadowolenie klientów jako standard oceny produktów i usług, firma jest zdeterminowana, aby dostarczać niezawodne i zróżnicowane produkty dla całego świata.

Produkty obejmują szybką windę pasażerską, windę mieszkalną, windę medyczną, windę towarową, windę widokową, windę willową, schody ruchome, automatyczny chodnik, windę do pomieszczeń nieorganicznych, windę hydrauliczną i inne produkty windy. Obecnie Fuji Seiko Elevator opracowała ponad 20 serii i ponad 50 specyfikacji wind, osiągnęła krajowy i międzynarodowy poziom zaawansowany i ma zalety związane z oszczędnością zielonej energii. Jest to jeden z największych producentów wind z największym produktem i obciążeniem znamionowym wśród krajowych konkurentów.

Technologia windy Fuji rozwinie się w kierunku oszczędzania energii, mniejszego zanieczyszczenia, niskiego hałasu, długiej żywotności, zielonej windy. Wszechstronnie stosujemy technologię IT w dziedzinie środowiska i energii do wind i schodów ruchomych. W dziedzinie zintegrowanych usług zarządzania budynkiem angażujemy się w stosowanie zaawansowanych technologii służących rozwojowi miast.

Historia
Firma Fuji Precision Co., Ltd została założona w 1967 roku, który jest jednym z największych producentów wind z największym produktem i obciążeniem znamionowym wśród krajowych konkurentów.

Usługa
Serwis pogwarancyjny:

Przy normalnym użytkowaniu dostawca gwarantuje jakość produktu przez 12 miesięcy bezpłatnie. W tym okresie części uszkodzone z powodu problemów z jakością produktu, a nie czynniki ludzkie, zostaną przez nas bezpłatnie wymienione. Po wygaśnięciu bezpłatnej gwarancji firma może nadal świadczyć płatne usługi gwarancyjne.

Usługi szkoleniowe:

Szkolenie: bezpłatne szkolenie dla użytkowników.

Inne usługi:

Jesteśmy odpowiedzialni za instalację, uruchomienie i obsługę całej maszyny na placu budowy. Jednocześnie gwarantujemy, że uszkodzone lub wadliwe części towaru można łatwo naprawić i wymienić w trakcie instalacji, uruchomienia i eksploatacji na nasz koszt.

Zapewnimy kompleksową obsługę techniczną przedsprzedażną, sprzedażową i posprzedażną sprzętu oraz problemy z jakością występujące podczas instalacji. Wyślemy ludziom, aby świadczyli usługi na miejscu bezpłatnie, i wyślemy techników, którzy przejmą wskazówki na miejscu.

Nasz zespół

Major Projects
PROJEKT IRAN

PROJEKT KAMBODŻOWY

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

+008613371881261
0086-13371881261