Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Anna

Numer telefonu : 0086-13371881261

WhatsApp : +008613371881261

Free call

Komercyjny napęd VVVF MRL Winda towarowa Ciężki ładunek

Minimalne zamówienie : 1-500 Cena : 14000-35000 USD Per Units
Szczegóły pakowania : Drewniane etui Czas dostawy : 25 dni roboczych
Zasady płatności : T/T, L/C Możliwość Supply : 1000 jednostek na miesiąc
Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny Nazwa handlowa: FUJI
Orzecznictwo: CE ,ISO ,Test Report Numer modelu: THJ

Szczegóły informacji

Maszynownia: Nie Dekoracja kabiny: Malowana stal, HSS
podłoga: Sprawdzona płyta, PCV Kontrola: VVVF
Silnik: Bez przekładni Prędkość: 0,5m/s, 1,0m/s
Maksymalna pojemność: 7000 kg Stosowanie: Magazyn, centrum handlowe, miejsce zamieszkania
System sterowania: System monarchiczny POOBCINAĆ: Stalowa twarz
High Light:

Komercyjna winda towarowa MRL

,

winda towarowa VVVF MRL

,

winda towarowa do ciężkich ładunków

opis produktu

Komercyjny napęd VVVF Konkurencyjna winda towarowa MRL Duży rozmiar Ciężki ładunek

 

 

Winda towarowa bez maszynowni

 
FUJIserial maszynownia bez windy towarowej łączy się z zaawansowaną technologią trakcyjną synchroniczną z magnesami trwałymi i bezprzekładniową, aby znacznie poprawić wydajność i jakość windy towarowej Bezprzekładniowa maszyna trakcyjna ma niewielką wagę i małą objętość, co może zaoszczędzić miejsce na budowie i zmniejszyć wskaźnik awaryjności.Ma doskonałe właściwości, takie jak rygorystyczna struktura.dobra trwałość duża odległość otwarcia drzwi.bezpieczna i płynna praca itp. Seryjna maszynownia FUJI bez windy towarowej staje się najlepszym wyborem do transportu towarów w jednostkach takich jak fabryki.magazyny domy towarowe, centra nieruchomości mieszkaniowych.Biblioteki i wkrótce.

 

Szczegóły specyfikacji:

 

 

Model

 

Obciążenie

KG

 

Prędkość

SM

Specyfikacja samochodu

CWxCD

(mm)

Otwieranie drzwi

JJxOPH

(mm)

Głębokość dołu

Dół

(mm)

Wysokość górnej kondygnacji

OH

(mm)

 

MOC

 
 
THJW1600/0,5 1600 0,5 1800x1900 1500x2100 1600 4500 5,5  
THJW2000/0,5 2000 0,5 1800x2300 1500x2100 1600 4500 6,7  
THJW3000/0,5 3000 0,5 2000x2800 1800x2100 1700 4700 10  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Winda towarowa bez maszynowni

 

 

Korzyść

Oszczędzanie przestrzeni

Trwała magnetyczna bezprzekładniowa maszyna trakcyjna jest lekka, kompaktowa w konstrukcji, mały rozmiar, dzięki czemu jest zmniejszona

przestrzeń, której potrzebuje winda, co jest wygodne dla układu szybu windy towarowej bez maszynowni.

 

Oszczędzanie energii

Winda towarowa FUJI serii MRL zaoszczędziła energię o ponad 33% w porównaniu z tradycyjną trakcją

maszyna, która marnuje energię Olej nie jest używany.Eliminując w ten sposób zanieczyszczenie olejami i potencjalne ryzyko pożaru

tradycyjnego układu trakcyjnego i układu hydraulicznego.

 

Komercyjny napęd VVVF MRL Winda towarowa Ciężki ładunek 0

 

Funkcja podróżna Funkcja standardowa
  Napęd VVVF Prędkość obrotową silnika można precyzyjnie regulować, aby uzyskać płynną krzywą prędkości podczas uruchamiania, jazdy i zatrzymywania podnośnika oraz uzyskać komfort dźwiękowy.
Napęd drzwi VVVF Prędkość obrotową silnika można precyzyjnie regulować, aby uzyskać łagodniejszy i bardziej czuły rozruch/zatrzymanie maszyny do drzwi.
Niezależne bieganie Winda nie może odpowiadać na zewnętrzne wołanie, a jedynie odpowiadać na polecenie wewnątrz samochodu poprzez przełącznik akcji.
Automatyczne przejście bez zatrzymania Gdy samochód jest zatłoczony pasażerami lub ładunek zbliża się do ustawionej wartości, samochód automatycznie minie lądowanie, aby zachować maksymalną wydajność podróży.
Automatycznie dostosuj czas otwierania drzwi Czas otwarcia drzwi może być automatycznie regulowany w zależności od różnicy między wywołaniem lądowania a wywołaniem samochodu.
Otwórz ponownie z wywołaniem do sali W procesie zamykania drzwi naciśnij przycisk ponownego otwarcia za pomocą przycisku wywołania korytarza, aby ponownie uruchomić drzwi.
Ekspresowe zamykanie drzwi Gdy winda zatrzyma się i otworzy drzwi, naciśnij przycisk zamykania drzwi, drzwi zostaną natychmiast zamknięte.
Samochód zatrzymuje się i drzwi są otwarte Winda zwalnia i poziomuje, drzwi otwierają się dopiero po całkowitym zatrzymaniu windy.
Gong przybycia samochodu Arrval tong w dachu samochodu informuje, że przybyli pasażerowie.
Anuluj rejestr poleceń Jeśli naciśniesz niewłaściwy przycisk komendy podłogi w samochodzie, dwukrotne ciągłe naciśnięcie tego samego przycisku może anulować zarejestrowaną komendę.
Funkcja bezpieczeństwa
  Ochrona fotokomórek W okresie otwierania i zamykania drzwi, światło podczerwone, które pokrywa całą wysokość drzwi, jest wykorzystywane do sondowania urządzenia zabezpieczającego drzwi zarówno pasażerów, jak i przedmiotów.
Wyznaczony przystanek Jeśli z jakiegoś powodu winda nie może otworzyć drzwi na piętrze docelowym, winda zamknie drzwi i pojedzie na następne wyznaczone piętro.
Przeciążenie zatrzymania zatrzymania Gdy samochód jest przeciążony, brzęczyk dzwoni i zatrzymuje windę na tym samym piętrze.
Ochrona przed przeciągnięciem Podnośnik zatrzymuje pracę z powodu śliskiej liny trakcyjnej.
Uruchom kontrolę ochrony Jeśli winda nie opuści strefy drzwi w wyznaczonym czasie po uruchomieniu, zatrzyma pracę.
Operacja inspekcyjna Kiedy winda wchodzi w tryb inspekcji, samochód jedzie z biegiem impulsowym.
Autodiagnostyka błędów Sterownik może zarejestrować 62 ostatnie awarie, aby szybko usunąć awarię i przywrócić działanie windy.
Powtarzające się zamykanie drzwi Jeśli winda nie może zamknąć drzwi z powodu pewnej przeszkody lub ingerencji, winda ponownie się otworzy lub zamknie drzwi, dopóki nie zostaną wyeliminowane różne rzeczy.
Ochrona przed przekroczeniem i ograniczeniem końcowym w górę/w dół Gdy winda opada 1,2 razy wyżej niż prędkość znamionowa, to urządzenie automatycznie odetnie sieć sterowania, zatrzyma silnik, aby zatrzymać windę przy nadmiernej prędkości.Jeśli winda nadal spada z nadmierną prędkością, a prędkość jest 1,4 raza wyższa niż prędkość znamionowa, szczypce bezpieczeństwa działają, aby wymusić zatrzymanie windy w celu zapewnienia bezpieczeństwa.
Urządzenie zabezpieczające przed nadmierną prędkością w górę Gdy winda podniesie się 1,2 razy wyżej niż prędkość znamionowa, urządzenie automatycznie zmniejszy prędkość lub zatrzyma windę.

Możesz być w tych
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

amanda@fuji-hd.com
+008613371881261
0086-13371881261